Lotniskowiec Akagi mostek pokład lotniczy Nakajima B5N2 Kate

Dostępność: Tymczasowo niedostępny
Cena: 618,64 zł

Cena regularna:

618.64
Najniższa cena z 30 dni przed obniżką:
ilość szt.
Zyskujesz 618 pkt [?]

towar niedostępny

dodaj do przechowalni

Opis

Model plastikowy do sklejania w skali 1:35, mostka z pokładem lotniczym japońskiego lotniskowca Akagi i samolotu torpedowo-bombowego Nakajima B5N2 Kate, z okresu II wojny światowej.

Historia:
Akagi to japoński lotniskowiec uderzeniowy z okresu międzywojennego i drugiej wojny światowej, zatopiony w 1942 roku w bitwie pod Midway. Okręt był jedynym ukończonym lotniskowcem powstałym z przebudowy kadłubów dwóch nieukończonych krążowników liniowych typu Amagi.
Nakajima B5N2 Kate to trzymiejscowy, pokładowy samolot torpedowo-bombowy produkowany w latach 1937-43, podczas wojny noszący amerykańskie oznaczenie kodowe Kate. Pierwsze samoloty seryjne oznaczone B5N wysłano do Chin, tam sprawdzano ich przydatność w warunkach bojowych. Do końca wojny samoloty służyły w szkołach lotniczych, wykorzystywano je także do ataków kamikaze. Wersja B5N2 powstała w 1939 roku z nowym silnikiem o mniejszej średnicy i większej mocy.

Wymiary:
model: 565 x 505mm, wysokość 400mm,
opakowanie:

Model nie zawiera kleju, farb i narzędzi modelarskich.

Dane techniczne

Numer katalogowy BSF-001
Producent Border
Skala 1:35
Okres II wojna światowa
Państwo Japonia

Bezpieczeństwo

Opinie o produkcie (0)

Weryfikujemy, które opinie pochodzą od klientów, którzy kupili dany produkt. Po zatwierdzeniu wyświetlamy zarówno pozytywne, jak i negatywne opinie.

Submit
do góry
Sklep jest w trybie podglądu
Pokaż pełną wersję strony
Sklep internetowy Shoper.pl