Lakiery akrylowe Real Colors od AK Interactive. 0

AK Real Colors to najnowocześniejsza farba akrylowa opracowana we własnych laboratoriach AK Interactive.

Przedstawiamy nową gamę lakierów akrylowych i kolejny krok w ewolucji produktów firmy AK Interactive. Projekt, nad którym cicho myślano, pracowano i rozwijano się przez długi, długi czas. Celem było ulepszenie receptury chemicznej w porównaniu z innymi markami na rynku i farbami najwyższej jakości. I wreszcie, po tylu długich, cichych pracach rozwojowych i testach, są gotowe, byś mógł się nimi cieszyć.

Real Colors zapewniają wiele korzyści w porównaniu z innymi markami:
- natryskiwanie jest teraz prawdziwą przyjemnością, a dzięki nowej formule chemicznej, nawet jeśli zbyt mocno zwilżysz powierzchnię, farba rozciąga się i wysycha z ładnym matowym wykończeniem.
- może być rozcieńczany rozcieńczalnikiem AK Interactive lub produktami innych marek i typów: lakier akrylowy (nie winylowy), rozcieńczalnik do lakieru, alkohol...
- farba doskonale przylega i wysycha z miękkim matowym wykończeniem, dzięki czemu możesz nałożyć na nią wszystkie inne produkty do weatheringu, washe...
- wysoko kompatybilne z lakierami akrylowymi innych marek.

Teraz, aby uzyskać właściwy kolor, AK Interactive potrzebowało porady i wiedzy, którą niektórzy mędrcy zdobyli na ten temat.

Ich wiedza na ten temat nie ma sobie równych. Przez lata badali oficjalne, prywatne i branżowe archiwa na temat powstawania, rozwoju, produkcji i stosowania kolorów wojskowych. Ich praca nad oryginalnymi rozkazami i dokumentami wojskowymi znalazła odzwierciedlenie w wielu definitywnych książkach i artykułach. Wszystko to przyczyniło się nie tylko do dostarczenia modelarzom mnóstwa nowych i wiarygodnych informacji, ale pomogło również w obaleniu wielu mitów. Jesteśmy wdzięczni za wspólny wysiłek tych ekspertów, którzy wraz z badaniem konserwowanego sprzętu i pracami laboratoryjnymi tworzą razem najbardziej szczegółowe i skrupulatne badanie przeprowadzone przez markę farb, aby uzyskać nasze dokładne, prawdziwe kolory Real Colors.

Eksperci:
- Jurgen Kiroff (Niemcy),
- Przemysław Skulski (Polska),
- Mike Starmer (Wielka Brytania),
- Steven Zaloga (USA).

Aby zbadać zachowany sprzęt, aby uzyskać najlepszy pomysł na oryginalne kolory, którym ufaliśmy w uznanych i niezależnych laboratoriach. Zwykle te elementy ucierpiały z powodu pogody i ekspozycji, ale niektóre dość chronione części wyraźnie pokazują, jak wyglądały te kolory, gdy były nowe. Są one zgodne z oryginalnymi kolorami, czasami różnią się nieznacznie ze względu na różnorodność zastosowanych składników lakieru. Skład koloru można ustalić przy użyciu obecnej technologii z błędem +- 1%, w zależności od zastosowanych pigmentów, konkretnych kolorów i stanu konserwacji. Technika stosowana do odkrywania pierwotnie używanych pigmentów opiera się na krzywej kolorów w widmie w zakresie widzialnym. Postrzeganie koloru zależy od rodzaju źródła światła lub światła, które wpływa na przedmiot oraz ludzkiego oka, które obserwuje obiekt. Różne czynniki mogą wpływać na postrzeganie kolorów, dlatego spektrofotometr służy do tego, aby zastosować światło (światło dzienne, żarowe i fluorescencyjne) w ten sam sposób za każdym razem, aby uzyskać spójną, obiektywną krzywą kolorów. Ta krzywa kolorów miałaby określony kolor, z określonym oświetleniem i składałaby się z kilku pigmentów. Musimy znaleźć pigmenty i ich kombinacje, aby uzyskać krzywą kolorów, która odpowiada krzywej wygenerowanej przez oryginalną próbkę. Baza danych zachowuje cechy każdego oryginalnego pigmentu i jego specyficznej krzywej, więc program może dopasować i wybrać odpowiednie, aby krzywa kolorów była taka sama dla wszystkich trzech źródeł światła. Można osiągnąć określony kolor różnymi ścieżkami i mieszankami pigmentów. Ale tylko jeden z nich dokładnie odtworzy oryginalną mieszankę pigmentów o dokładnie tej samej krzywej pod wszystkimi źródłami światła.

To jest prawdziwy kolor Real Colors.

Komentarze do wpisu (0)

Submit
do góry
Sklep jest w trybie podglądu
Pokaż pełną wersję strony
Sklep internetowy Shoper.pl